.

فرهیختگان شریف مهر - کنکور 96 - مشاوره تحصیلی 95
کانال تلگرام ما

لیست قیمت فرآیندپاسخ

لیست قیمت محصولات آموزشی فرهیختگان شریف مهر
موسسه خیریه محک
قانون مندی کسب و کار اینترنتی
خرید آنلاین محصولات
ریاضیات رشته ریاضی
ریاضیات رشته تجربی
خرید آنلاین محصولات فرهیختگان شریف مهر
خرید آنلاین محصولات فرهیختگان شریف مهر
خرید آنلاین محصولات فرهیختگان شریف مهر
خرید آنلاین محصولات فرهیختگان شریف مهر
خرید آنلاین محصولات فرهیختگان شریف مهر
خرید آنلاین محصولات فرهیختگان شریف مهر
خرید آنلاین محصولات فرهیختگان شریف مهر
خرید آنلاین محصولات فرهیختگان شریف مهر
منو سایت
نماد ساماندهی
logo-samandehi
نماد اعتماد موسسه
فرهیختگان شریف مهر
موسسه فرهیختگان شریف مهر
شماره ثبت موسسه: 29912
سال تاسیس: 1391

استعلام موسسه از ثبت اسناد كشور


فرهیختگان شریف مهر
رتبه وبسایت
Check PageRank
رسانه تصویری سایت
رسانه تصویری فرآیند پاسخ
ما را دنبال کنید
فرهیختگان شریف مهر فرهیختگان شریف مهر فرهیختگان شریف مهر فرهیختگان شریف مهر فرهیختگان شریف مهر فرهیختگان شریف مهر فرهیختگان شریف مهر فرهیختگان شریف مهر
محصولات انتشارات برد دکتر چلاجور
خرید کتاب های انتشارات برد دکتر چلاجور
برترین و خلاصه ترین جزوه ریاضی
برترین و خلاصه ترین جزوه ریاضی تند آموز کشور
عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مطالب در ایمیل خود کلیک کنید

مشاوره مهندس دربندی
لیست قیمت محصولات فرآیندپاسخ

تمدید زمان ثبت نام آزمون سراسری سال 1394Reviewed by Farayand-paskh on Mar 8Rating:

تمدید زمان ثبت نام آزمون سراسری سال ۱۳۹۴

برای مشاهده خبر به ادامه مطلب رجوع کنید…

 پیرو اطلاعیه مورخ ۰۳/۱۲/۹۳ بدین‌وسیله‌ به ‌اطلاع‌ کلیه داوطلبان متقاضی‌ ثبت‌ نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری‌ برای‌ دوره‌های‌ روزانه‌، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه حضوری، مجازی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور و موسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و غیردولتی‌ سال ۱۳۹۴ و همچنین متقاضیان تحصیل در آن دسته از کدرشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که پذیرش در رشته های مذکور براساس آزمون صورت می‌پذیرد می‌رساند که‌ ثبت‌نام‌ (برای متقاضیانی که تاکنون ثبت نام ننموده اند) و ویرایش اطلاعات ثبت نامی (برای کسانی که در آزمون فوق ثبت نام نموده اند) از روز یکشنبه مورخ ۱۷/۱۲/۹۳ (هفدهم اسفندماه‌ ۱۳۹۳) منحصراً از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان آغاز و در روز چهارشنبه مورخ ۲۰/۱۲/۹۳ (بیستم اسفندماه‌ ۱۳۹۳) پایان‌ می‌پذیرد؛ لذا متقاضیان می‌توانند در مهلت‌ فوق الذکر حسب مورد برای ثبت نام در آزمون سراسری سال ۱۳۹۴ و یا ویرایش اطلاعات ثبت نامی اقدام نمایند.

الف) داوطلبانی که در زمان مقرر نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نموده‌اند:
این دسته از داوطلبان به هیچ وجه مجاز به ثبت نام مجدد نمی‌باشند، لکن می‌توانند با مراجعه به سایت این سازمان و وارد نمودن اطلاعات درخواستی نسبت به مشاهده اطلاعات ثبت نامی و در صورت لزوم ویرایش اطلاعات خود بر اساس دستورالعمل به شرح ذیل اقدام نمایند.‌
۱- آن دسته از داوطلبانی که مشمول سوابق تحصیلی نمی‌باشند (دیپلمه‌های سال۱۳۸۳و قبل از آن) اجازه ویرایش کلیه اطلاعات ثبت‌نامی خود را دارند.
۲- آن دسته از داوطلبانی که مشمول سوابق تحصیلی می‌باشند (دیپلمه‌های سال ۱۳۸۴و بعد از آن) اجازه ویرایش اطلاعات خود را داشته اما اجازه ویرایش اطلاعات سوابق تحصیلی را نخواهند داشت.
ب) داوطلبانی که در زمان مقرر (۱۹/۱۱/۹۳ لغایت ۰۲/۱۲/۹۳) موفق به ثبت نام در آزمون نشده‌اند:
۱)  تکالیف داوطلبان‌ برای‌ شرکت‌ در آزمون:‌
۱-۱-  دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره ۱) در آزمون سراسری سال ۱۳۹۴ از سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مطالعه آن.
۲-۱-  خرید کارت اعتباری ثبت‌نام از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور‌ به نشانی: www.sanjesh.org.
۳-۱- مراجعه به سامانه جمع‌آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها به نشانی:http://dipcode.medu.ir  برای دریافت کد سوابق تحصیلی (اطلاعات دانش‌آموزی برای داوطلبان مشمول احتساب سوابق تحصیلی، شامل دیپلمه‌های سال ۱۳۸۴ تا سال ۱۳۹۳ با عنوان رشته‌های تحصیلی ریاضی فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی).
۴-۱- تکمیل تقاضانامه ثبت‌نام از طریق سایت اینترنتی سازمان در زمان مقرر (۱۷/۱۲/۹۳ لغایت ۲۰/۱۲/۹۳).
۵-۱- پرینت کارت‌ شرکت در‌ آزمون، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور‌ براساس برنامه‌زمانی مندرج در دفترچه راهنمای شماره یک.
۶-۱- حاضر شدن در محل‌ و حوزه امتحانی تعیین‌ شده در کارت شرکت در آزمون‌ و پاسخ دادن به سؤالات.
۲) ثبت‌نام‌ برای‌ شرکت‌ در آزمون:‌
ثبت‌نام برای شرکت در آزمون‌های کلیه دوره‌های دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سال ۱۳۹۴ و همچنین متقاضیان تحصیل در آن دسته از کدرشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که پذیرش در رشته‌های مذکور بر اساس آزمون صورت می‌پذیرد، منحصراً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور امکان‌پذیر است؛ لذا داوطلبان لازم است که ابتدا دفترچه راهنمای ثبت‌نام را مطالعه نموده و در صورت واجد شرایط بودن، نسبت به پرداخت هزینه خرید کارت اعتباری ثبت‌نام در آزمون به شرح ذیل، اقدام کنند و سپس مراحل بعدی را به انجام برسانند.
۲-۱-  دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون سراسری سال ۱۳۹۴:
متقاضیان ثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۱۳۹۴، با دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون از پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان، ضمن مطالعه دقیق آن برای اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غیرایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه ایثارگران که در این دفترچه راهنما درج شده است، در صورتی که دارای شرایط مندرج در دفترچه ‌باشند، می‌توانند به عنوان داوطلب در این آزمون ثبت‌نام نمایند.
 ۲-۲- پرداخت هزینه خرید کارت اعتباری:
با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان و پرداخت مبلغ ۱۵۰٫۰۰۰ (صد و پنجاه هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون، نسبت به دریافت اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال ۱۲ رقمی) اقدام نمایند.
تبصره ۱- هر داوطلب مطابق ضوابط آزمون می‌تواند متقاضی شرکت در یکی از گروه‌های آزمایشی پنجگانه شامل گروه آزمایشی یک (علوم ریاضی و فنی)، گروه آزمایشی ۲ (علوم تجربی)، گروه آزمایشی ۳ (علوم انسانی)، گروه آزمایشی ۴ (هنر) و گروه آزمایشی ۵ (زبان‌های خارجی) گردد.
تبصره ۲- چنانچه داوطلبی متقاضی ثبت‌نام در ۲ یا ۳ گروه آزمایشی (با توجه به توضیحات تبصره ۳ ذیل) ‌باشد، لازم است که به ازای هر گروه آزمایشی، مبلغ ۱۵۰٫۰۰۰ (صد و پنجاه هزار) ریال دیگر نیز از همین طریق پرداخت و اطلاعات کارت اعتباری را دریافت دارد.
تبصره ۳- منظور از ثبت‌نام در ۲ یا ۳ گروه آزمایشی بدین صورت است که داوطلب می‌تواند علاوه بر انتخاب یکی از گروه‌های آزمایشی (علوم ریاضی و فنی یا علوم تجربی یا علوم انسانی) به عنوان گروه آزمایشی اصلی در گروه آزمایشی هنر و زبان خارجی نیز متقاضی شود؛ به عبارت دیگر، هیچ داوطلبی نمی‌تواند به طور همزمان، در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی شرکت نماید.
تبصره ۴- چنانچه داوطلبی علاقه‌مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام‌نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی باشد، لازم است که نسبت به پرداخت مبلغ ۸۰٫۰۰۰ (هشتاد هزار) ریال دیگر نیز از همین طریق، اقدام و اطلاعات کارت اعتباری را دریافت نماید.
تبصره ۵- در رابطه با نحوه انتخاب رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی، توضیحات لازم در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون و اطلاعیه‌های بعدی داده خواهد شد.
تبصره ۶- در رابطه با نحوه اعلام علاقه‌مندی به رشته‌های دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی تهران، موضوع در زمان پرینت کارت شرکت در آزمون یا در زمان انتخاب رشته اطلاع‌رسانی خواهد شد.
تذکرات مهم:
در آزمون سراسری سال ۱۳۹۴ پذیرش دانشجو در رشته‌های تحصیلی: ارتباط تصویری، طراحی پارچه، طراحی صحنه، طراحی لباس، عکاسی، کاردانی هنرهای تجسمی، کتابت و نگارگری، مجسمه سازی و نقاشی ، طراحی صنعتی ، ادبیات نمایشی، بازیگری ـ  کارگردانی، نمایش عروسکی آهنگسازی، نوازندگی مؤسیقی ایرانی، نوازندگی مؤسیقی جهانی و مؤسیقی نظامی) در گروه‌ آزمایشی هنر به صورت متمرکز و با شرایط خاص صورت می‌پذیرد؛ لذا کلیه داوطلبان علاقه‌مند به رشته‌های ذی‌ربط می‌بایست نسبت به علامتگذاری بند مربوط در تقاضانامه ثبت‌نام برای هر یک از رشته‌های ذی‌ربط (حداکثر ۲ مجموعه رشته مطابق توضیحات مندرج دردفترچه راهنمای شماره یک ) اقدام نمایند. برگزاری آزمون عملی یا آزمون تشریحی رشته‌های ذی‌ربط در اوایل مرداد ماه سال ۱۳۹۴ خواهد بود. توضیحات لازم در این خصوص از طریق اطلاعیه‌های مربوط در زمان پرینت کارت شرکت در آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسید؛ به عبارت دیگر، این رشته‌ها از ردیف رشته‌های مربوط به پذیرش نیمه متمرکز خارج گردیده و اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های فوق در شهریور ماه سال ۹۴ همزمان با نتایج سایر رشته‌های متمرکز اعلام خواهد شد.
سایر ضوابط آزمون سراسری سال ۱۳۹۴ همانند ضوابط آزمون سال ۱۳۹۳ بوده و تغییری در آن ایجاد نخواهد شد.
متقاضیانی که از سال‌ تحصیلی‌ ۶۴-۶۳ به‌ بعد، دو نوبت‌ در آزمون‌های‌ ورودی‌ (دوره‌های‌ روزانه‌) رشته‌های تحصیلی متمرکز یا نیمه‌متمرکز پذیرفته‌ شده‌ باشند، حق ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۴ را نخواهند داشت.
پذیرفته‌ شدگان‌ دوره‌های‌ روزانه‌ آزمون‌ سراسری‌ سال‌ ۱۳۹۳ (اعم‌ از رشته‌های‌ متمرکز یا نیمه‌متمرکز) حق ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۴ نخواهد داشت.
براساس ضوابط، دانشجویان دوره روزانه دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی (به جز دانشجویان، ورودی سال ۹۳ که مجاز به شرکت در آزمون سال ۹۴ نمی‌باشند) در صورتی می‌توانند در آزمون سراسری سال ۹۴ ثبت‌نام و شرکت نمایند که اولاً واجد شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون مذکور باشند و ثانیاً حداکثر تا تاریخ ۳۰/۱۱/۱۳۹۳ نسبت به انصراف قطعی از تحصیل اقدام نمایند. بدیهی است که داوطلبان مذکور، در صورت عدم انصراف قطعی از تحصیل تا تاریخ تعیین شده، در صورت موفقیت و قبولی در آزمون، مجاز به ثبت‌نام و ادامه تحصیل در رشته قبولی جدید خود نیستند و به عنوان داوطلب متخلف تلقی خواهند شد.
مطابق مصوبه جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو و در راستای اجرای قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور (مصوب مجلس محترم شورای اسلامی)، سوابق تحصیلی موجود (اعلام شده از وزارت آموزش و پرورش) آن دسته از دیپلمه‌های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی که دیپلم خود را طی سال‌های ۱۳۸۴ لغایت ۱۳۹۳ اخذ نموده‌اند و دروس امتحانی آنها به صورت نهایی و سراسری برگزار شده است، مشمول اعمال سوابق تحصیلی است و سوابق تحصیلی تراز شده آنها به میزان حداکثر ۲۵ درصد تأثیر قطعی، در نمره کل نهایی آنان اعمال خواهد شد.
آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز برای ثبت‌نام:
داوطلبان می‌بایست پس از مطالعه دفترچه راهنما مدارک یا اطلاعات لازم مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام، از جمله فایل عکس اسکن شده را براساس توضیحات مندرج در دفترچه آماده نمایند.
توجه: شرایط و ضوابط ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری، در دفترچه راهنمای شماره ۱ آزمون درج شده است و هرگونه‌ تغییر‌ در شرایط و ضوابط ثبت‌نام این آزمون، به صورت اطلاعیه رسمی از طریق‌ نشریه پیک‌‌سنجش‌ (هفته‌نامه خبری‌ و اطلاع‌رسانی‌ سازمان ‌سنجش‌)، پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور (سایت سازمان) و در صورت لزوم ‌از طریق رسانه‌های گروهی ‌اعلام ‌خواهد شد.
تاریخ برگزاری آزمون در پنج گروه آزمایشی :
پیرو توضیحات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون به اطلاع می‌رساند با توجه به روند کاهش تعداد داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون سراسری طی چند سال اخیر و بمنظور رفاه حال داوطلبان و خانواده‌های آنها و همچنین اجتناب از برگزاری آزمون در روزهای غیرتعطیل، آزمون سراسری سال ۱۳۹۴ در روزهای پنج شنبه ۲۱/۳/۹۴ و جمعه ۲۲/۳/۹۴ به شرح جدول ذیل برگزار خواهد شد.
گروه آزمایشی
روز برگزاری آزمون
تاریخ برگزاری آزمون
علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی
صبح روز پنجشنبه
۲۱/۳/۹۴
هنر
بعدازظهر روز پنجشنبه
۲۱/۳/۹۴
علوم تجربی
صبح روز جمعه
۲۲/۳/۹۴
زبانهای خارجی
بعدازظهر روز جمعه
۲۲/۳/۹۴
نکته و تذکر مهم:
آن دسته از داوطلبانی که تاکنون به دلیل عدم دریافت کد سوابق تحصیلی از سایت وزارت آموزش و پرورش به آدرس:http://dipcode.medu.ir موفق به ثبت‌نام نشدند، می‌بایست موضوع دریافت کد سوابق تحصیلی از آموزش و پرورش را برای ثبت‌نام در بازه زمانی فوق سریعاً پیگیری نمایند. در صورتی که تا روز سه‌شنبه مورخ ۱۹/۱۲/۹۳ موفق به دریافت کد سوابق تحصیلی نشوند جهت مساعدت، تمهیداتی از سوی این سازمان برای ثبت‌نام این دسته از داوطلبان در روز چهارشنبه مورخ ۲۰/۱۲/۹۳ فراهم خواهد شد.
ضمناً داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی:www.sanjesh.org یا با شماره‌ تلفن‌های‌: ۹-۸۸۹۲۳۵۹۵ (کد ۰۲۱) در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری فرمایند.
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

  • برچسب ها : ,

  • 7 + = 12

    برای دریافت رایگان نکات کنکوری کافیست مشخصات خود را به شماره 09121247864 پیامک کنید ! و پیامک های ما رو رایگان بخونید

    نماد اعتماد الکترونیکی بانک ملت به پرداخت ملت سازمان سنجش و آموزش کشور وزارت آموزش و پرورش وزارت علوم و تحقیقات و فناوری
    به ما امتیاز دهید