.

فرهیختگان شریف مهر - کنکور 96 - مشاوره تحصیلی 95
کانال تلگرام ما

لیست قیمت فرآیندپاسخ

لیست قیمت محصولات آموزشی فرهیختگان شریف مهر
موسسه خیریه محک
قانون مندی کسب و کار اینترنتی
خرید آنلاین محصولات
ریاضیات رشته ریاضی
ریاضیات رشته تجربی
خرید آنلاین محصولات فرهیختگان شریف مهر
خرید آنلاین محصولات فرهیختگان شریف مهر
خرید آنلاین محصولات فرهیختگان شریف مهر
خرید آنلاین محصولات فرهیختگان شریف مهر
خرید آنلاین محصولات فرهیختگان شریف مهر
خرید آنلاین محصولات فرهیختگان شریف مهر
خرید آنلاین محصولات فرهیختگان شریف مهر
خرید آنلاین محصولات فرهیختگان شریف مهر
منو سایت
نماد ساماندهی
logo-samandehi
نماد اعتماد موسسه
فرهیختگان شریف مهر
موسسه فرهیختگان شریف مهر
شماره ثبت موسسه: 29912
سال تاسیس: 1391

استعلام موسسه از ثبت اسناد كشور


فرهیختگان شریف مهر
رتبه وبسایت
Check PageRank
رسانه تصویری سایت
رسانه تصویری فرآیند پاسخ
ما را دنبال کنید
فرهیختگان شریف مهر فرهیختگان شریف مهر فرهیختگان شریف مهر فرهیختگان شریف مهر فرهیختگان شریف مهر فرهیختگان شریف مهر فرهیختگان شریف مهر فرهیختگان شریف مهر
محصولات انتشارات برد دکتر چلاجور
خرید کتاب های انتشارات برد دکتر چلاجور
برترین و خلاصه ترین جزوه ریاضی
برترین و خلاصه ترین جزوه ریاضی تند آموز کشور
عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مطالب در ایمیل خود کلیک کنید

مشاوره مهندس دربندی
لیست قیمت محصولات فرآیندپاسخ

ترفندی جدید از سوی وزارت علوم/ارایه فهرست تکمیل شده سال گذشته برای جایابی بورسیه‌هاReviewed by Farayand-paskh on Jan 5Rating:

179f.png (350×250)

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، سازمان امور دانشجویان فهرستی را برای جایابی هیات علمی دانشجویان بورسیه سال‌های قبل بر روی سایت خود قرار داده که بررسی‌ها نشان می‌دهد فهرست مذکور تقریبا تکمیل شده است و برای سال گذشته است.
این سازمان ضرب الاجلی را تا ۱۵ اسفند ماه سال جاری برای جایابی آن دسته از دانشجویان بورس دکتری خارج تبدیل به داخل که بهانه‌ای برای لغو بورسشان پیدا نکرده مشخص کرده است. مجتبی صدیقی رئیس این سازمان هم مدعی شده بود برای کمک به این گروه از دانشجویان فهرستی از اعلام نیازهای دانشگاه‌های مختلف منتشر شده و دانشجویان بورسیه دکتری می‌توانند برای جایابی هیات علمی به این فهرست مراجعه کنند.
اما پس از انتشار این فهرست در سایت سازمان امور دانشجویان به نشانی و بعد از تماس‌های مکرر با دانشگاه‌های موجود در این فهرست، مشخص شده که بسیاری از این اعلام نیازهای دانشگاه‌ها تکراری و مربوط به ابتدای سال ۹۳ و همین طور سال ۹۲ بوده و دانشگاه‌ها قبلا اعضای هیات علمی مورد نیاز خود را جذب کرده‌اند.
در برخی موارد نیز دانشگاه‌ها از اعلام چنین فهرستی کلا اظهار بی اطلاعی می‌کنند و در موارد دیگری اظهار می‌دارند که به دنبال جذب هیات علمی فارغ التحصیل مقطع دکتری به صورت پیمانی هستند و نه دانشجوی دکتری.
همچنین تاکید بر ضرورت گذراندن امتحان جامع در بسیاری از موارد جایابی هیات علمی را برای دانشجویان دکتری ورودی سال ۹۲ عملا غیرممکن کرده است.
علاوه بر تمامی این تخلفات که باعث شده فهرست اعلام نیازمنتشر شده سازمان دانشجویان عملا محلی از اعراب نداشته باشد، برای بسیاری از گرایش‌ها مانند سال‌های گذشته هیچ اعلام نیازی برای جایابی هیات علمی اعلام نشده تا بر سردرگمی دانشجویان بورسیه دکتری افزوده شود.
برای دیگر گرایش‌ها هم موارد جایابی مطرح شده بسیار کمتر از تعداد دانشجویان بورسیه است. علاوه بر این تاریخ ۱۵ اسفند به عنوان ضرب الاجل جایابی بورسیه‌ها اعلام شده که با توجه به طولانی بودن فرایند جذب هیات علمی این کار در مدت دو ماه و نیم عملا غیرممکن خواهد بود.
در مجموع این اقدام سازمان امور دانشجویان ترفندی جدید از سوی مدیران آن محسوب می‌شود تا به وزیر علوم اعلام کنند در راستای قول ایشان مبنی بر جایابی دانشجویان بورسیه، اقدام کرده و پاسخی نیز به نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در زمینه کارشکنی‌های خود برای جایابی هیات علمی دانشجویان بورسیه داده باشند.
این در حالی است که مسئولیت جایابی دانشجویان براساس سند تعهد محضری امضا شده توسط دانشجویان بورسیه به عهده وزارت علوم بوده و دانشجویانی که سند تعهد را ارائه داده‌اند بایستی مقرری خود را نیز مطالبه کنند و سازمان امور دانشجویان موظف به پرداخت این مبالغ به همه بورسیه‌هاست.

  • برچسب ها :

  • + 5 = 6

    برای دریافت رایگان نکات کنکوری کافیست مشخصات خود را به شماره 09121247864 پیامک کنید ! و پیامک های ما رو رایگان بخونید

    نماد اعتماد الکترونیکی بانک ملت به پرداخت ملت سازمان سنجش و آموزش کشور وزارت آموزش و پرورش وزارت علوم و تحقیقات و فناوری
    به ما امتیاز دهید